אוזניות גיימינג מומלצות - האוזניות הכי טובות לגיימרים

 1. אוזניות רגילות או Headset?

  במידה ואתם גיימרים אתם יכולים להשתמש באוזניות רגילות המגיעות ללא מיקרופון, אוזניות שהן לא מיועדות ספציפית לגיימינג, אלא בעיקר לשמיעת מוזיקה אך האיכותיות שבהן בהחלט יכולות לעשות את העבודה ולהיות מעולות גם עבור גיימינג. האוזניות מגיעות ללא מיקרופון ואביזרי גיימינג כך שיש לרכוש אותם בנפרד. היתרון הוא שניתן להרכיב ערכה מותאמת אישית שתספק את הביצועים והתמורה הטובה ביותר עבורכם הן עבור גיימינג והן עבור שמיעת מוזיקה, החסרון הוא שהדבר דורש התעסקות בהרכבת הסט, שעלול לעלות גם ביוקר.

  אוזניות גיימינג – Headset מיועדות ספציפית לגיימרים, הן כוללות מיקרופון מובנה ופיצ’רים שונים אשר מיועדים לגיימינג – כל החבילה במוצר אחד כך שאין צורך בהתעסקות נוספת, כשהעלות היא גם נמוכה יותר.  החסרון הוא שעדיין מדובר ייעודיות לגיימינג במידה ואתם “אודיופילים” – כלומר חולי מוזיקה ושמים לב לכל פרט בסאונד ייתכן כי האוזניות האלה פחות יתאימו לכם לשמיעת מוזיקה (אך בהחלט יעשו את העבודה עבור המשתמש הממוצע). בעיה נוספת היא איכות המיקרופון, “מחלה” נפוצה של אוזניות גיימינג היא איכות מיקרופון ירודה, לכן יש כאלו שיעדיפו במחיר זול יותר להרכיב מערכת נפרד של אוזניה ומיקרופון כדי ליהנות גם ממיקרופון בעלות זולה יותר. אי לכך, אנו ממליצים שתבדקו את איכות המיקרופון של האוזניה טרם הקניה. אתם מוזמנים גם להעיף מבט ברשימת האוזניות המומלצות הכלליות שלנו לקנייה, ייתכן שאוזניות שאינן ייעודיות ספציפית לגיימינג יענו על הצרכים שלכם.

 2.  התאמה לפלטפורמת המשחק – ברמת העיקרון אוזניות גיימינג הינן אוזניות חוצות פלטפורמה, כלומר ניתן להשתמש בהן גם עבור משחקי מחשב וגם עבור קונסולות כמו סוני פלייסטיישן ואקס בוקס אך במקרים מסוימים ישנם מערכות אוזניות אשר אינן תומכות בכל הפיצ’רים שהאוזניה מציעה כך שלא תוכלו לנצל אותן בצורה מיטבית בפלטפורמת משחק ספציפית. למשל לסוני ישנן אוזניות אלחוטיות מיוחדות התאימות בצורה מקסימלית לקונסולה המצליחה של החברה ופחות אידיאלי לשימוש באקס בוקס וואן ופלטפורמות אחרות. יש לקחת בחשבון כי פלטפורמות כמו סוני 4 ואקס בוקס תומכות במערכת סראונד 7.1 המאפשרת חוויית צליל מדויקת בזמן המשחק, כך שבאוזניות תואמות ניתן יהיה ליהנות מאפשרות זו ולהעצים את חויית המשחק.
 3. אוזניות חוטיות או אלחוטיות?

  אוזניות חוטיות – הינן אוזניות הכוללות חיבור בכבל. מדובר באוזניות הקלאסיות הותיקות, החיבור בכבל בעצם מבטיח לנו קליטה מעולה, בלי כל חשש מניתוקים כפי שעלול לקרות באוזניות אלחוטיות/בלוטוס, כשגם אין לנו את הדאגות של התרוקנות הסוללה והטענה. בנוסף, מכיוון שמדובר באוזניות מהדור הישן העלות שלהן נמוכה יותר כשהמבחר הוא גדול יותר. היתרון של החיבור בכל הוא גם החסרון מכיוון שאזור השימוש שלנו מוגבל לאורך הכבל. חסרון נוסף הוא העובדה שהכבל עלול להינזק.

  אוזניות אלחוטיות – מספקות לנו יותר חופש, איננו מוגבלים בחוט, כך שאנו יכולים להסתובב בחלל החדר. בנוסף, כיום כל פלטפורמות המשחק תומכות באוזניות אלחוטיות כך שאין חשש מאי התאמה לפלטפורמה מסוימת. החסרונות קשורים בעובדה שלמרות השיפור בסוללות עדיין יש צורך בטעינה ועלותן היקרה יותר.

 4. מבנה ונוחות – ישנה חשיבות למבנה הכללי של האוזניות, בייחוד כאשר השימוש העיקרי הוא משחקי גיימינג אשר יכולים להתרחש שעות ארוכות. אי לכך, נוחות הינה פרמטר מרכזי ולא כדאי להתפשר בנושא הזה. חשוב כי הרצועה (קשת) של האוזניות תהיה עשויה ממתכת-מטאל או פלסטיק איכותי ועמיד, רצועה מפלסטיק זול עלולה להישבר בקלות. כמו רצוי שיהיו כריות נוחות מתחת לרצועה לנוחות מירבית, כך שהלחץ שיופעל על הראש לאורך זמן לא יציק לכם. כמו כן, חשוב שהכריות על האוזניות יהיו נוחות ושהאחיזה הכללית של האוזניות תהיה מהודקת מצד אחד ותשב היטב על המשתמש אך חשוב שלא יהיו לוחצות מדי, לחץ על האוזניים לאורך זמן הופך את השימוש לבלתי נסבל. משקל הוא גם חלק מהנוחות והלחץ, כך שאוזניות כבדות עלולות להיות נטל מעיק לאחר שימוש ארוך.
 5. סינון רעשים – אלמנט מרכזי נוסף באוזניות גיימינג היא תכונת סינון רעשים. בין אם מדובר בסינון רעשים פאסיבי (סינון כללי של רעש מבחוץ) או אקטיבי (סינון רעשים ספציפיים לא רצויים).חשוב שיכולת סינון הרעשים תהיה גבוהה ואיכותית, מה שיאפשר ליהנות מסאונד איכותי ומזעור הפרעות חיצוניות.

 6. נקודות נוספות – נראות ועיצוב אלו פריטים קוסמטיים, אבל כשמשחקים גיימינג, בייחוד שזה עם חברים, הייתם רוצים להיראות “שיקיים” ולהשתמש באוזניות בעלות עיצוב מרשים. כמו כן, מומלץ להשתמש באוזניות מוכרות עם חלקי חילוף זמנים, לא הייתם רוצים להיתקע עם תקלה באחד הרכיבים של האוזניה כשאין לכם חלק חלופי זמין.

 

אוזניות גיימינג הכי טובות - הבחירה שלנו

HyperX Cloud Orbit S

אוזניות גיימינג המתאפיינות בסאונד מעולה לצד עיצוב יוקרתי ונוחות. חיבור האודיו מאפשר לחברן לכל פלטפורמת משחק וכן ליהנות מהאוזניות לא רק למטרות גיימינג, אלא גם ליהנות ממוזיקה, ניהול שיחות ועוד. החסרון היחיד הוא המחיר היקר יחסית, אך התמורה כאן משתלמת.

hyperx orbit

מחיר: החל מ-1200 ש”ח בארץ.

לרכישה מבאג

HyperX Cloud ממצבת את עצמה כיום כחברה מהמובילות – אם לא המובילה בתחום אוזניות הגיימינג. אנו ממליצים על דגם מוצלח נוסף של החברה:

HyperX Cloud Alpha

יתרונות: בנויות היטב, סאונד עוצמתי אך צלול, מחיר סביר בהחלט.

מחיר: באזור ה-400 ש”ח בישראל

לרכישה מאייבורי

ASTRO Gaming A40 TR

אוזניות ותיקות ונוחות, עם יכולת סינון רעשים מעולה. מגיעה עם מגבר לשיפור חוויית הסאונד. החיסרון הוא המחיר היקר יחסית.

מחיר: החל מ-360$ בקנייה מחו”ל.

לרכישה מאמזון

 

SteelSeries Arctis Pro

אוזניות אלחוטיות שמעניקות חוויית גיימינג אמיתית, הן כוללת תאורה מדליקה על האוזניות וכן גם DAC (ממיר דיגיטלי לאנלוגי המשפר את איכות הסאונד) וסאונד מעולה. החסרון הוא סינון רעש סביבתי בינוני ועלות גבוהה.

מחיר: ניתן להשיגן החל מ-כ-1400 ש”ח בארץ. 

לרכישה מ-Touch

ניתן להשיג את הגרסה החוטית של הדגם, בעלות נמוכה יותר ומשתלמת, החל מ-825 ש”ח בארץ.

לרכישה ממחסני חשמל

דגם מוצלח נוסף: SteelSeries Arctis 1

מדובר במוצר זול ומשתלם (חוטי, ניתן להשיג מחו”ל בגרסה אלחוטית).

לרכישה בארץ

Turtle Beach Elite Atlas Aero

אוזניות אלחוטיות אשר מציעות נוחות, איכות סאונד מעולה, סינון רעשים איכותי לצד מחיר משתלם במיוחד. אולי מבחינה אסתטית ונראות הן אינן הכי מושלמות אבל בפמטרים החשובים יותר לרוב המשתמשים היא עושה את העבודה, בהחלט מוצר עם יחס עלות תועלת גבוה.

turtle beach atlas aero

מחיר: החל מאזור ה-400 ש”ח בארץ.

לרכישה מבאג

Audeze Mobius

אוזניות יוקרתיות פופולאריות הכוללות סאונד מעולה כולל אודיו עם אפקט 3D, יכולת סינון רעשים טובה, בנייה מעולה ומיקרופון מעולה, אלמנט חשוב במשחקי גיימינג. החסרון העיקרי הוא המחיר הגבוה.

מחיר: החל מ-1400 ש”ח בארץ.

לרכישה בארץ

אודות קניה חכמה

אתר קניה חכמה הינו אתר צרכנות המתמקד בתחום קניות באינטרנט, בארץ ובחו”ל.

 

באתר שלל מדריכים וטיפים שימושיים לרכישה חכמה ומשתלמת של מגוון מוצרים.

רשתות חברתיות

צור קשר

קניה חכמה